Побажання в дорогу своїми словами, в прозі, українською мовою

Підготували для вас шикарні побажання в дорогу своїми словами, в прозі, українською мовою

Колекція побажань в дорогу

Бажаю щасливого шляху, доброї дороги, веселого настрою. Нехай ангел-охоронець супроводжує тебе і оберігає від будь-якої біди, нехай поїздка виключить всі невдачі і перетвориться в захоплюючій подорож з кінцевою станцією «успіх».

Нехай лягає твій шлях рівною стрічкою, нехай Ангел — зберігач веде тебе за нього, минаючи перешкоди і невдачі, наповнюючи тіло твоє бадьорістю, а душу радістю, хай чекають тебе в дорозі удачі, приємні зустрічі, цікаві відкриття, сюрпризи, веселі пригоди та щасливі миті. В добрий шлях!

Доберися без пригод!

Легкої тобі шляхи і рівних доріг.

Бадьорості тобі у всі місця!

Бажаю, щоб твій шлях вартий витрачених на неї зусиль.

Безпроблемної їзди!

Пряма у тебе буде дорога, або крива — неважливо… головне, нехай приведе тебе додому!

Нехай «залізний кінь» не підведе!

Бажаю тобі в дорозі не втратити багаж, голову і самовладання, а якщо раптом втратиш шкарпетки, то їх ще можна придбати)

Нехай ніщо тобі не загрожує!

Бажаю щасливої дороги і масу позитивних емоцій в додачу. Нехай ця поїздка стане цікавим, веселим, цікавим, успішним і радісним подією у твоєму житті. А, щоб це так і було, побажаю тобі ще гарного настрою і чудового самопочуття.

У добрий шлях і щасливого тобі шляху! Нехай він буде самим яскравим і незабутнім часом, наповненим новими епізодами та приємними емоціями. Нехай твій шлях буде легким, без будь-яких перешкод і непередбачених неприємностей. Бажаю тобі удачі під рукою і вірного охоронця на небі.

Бажаю щасливої дороги, а також доброї дороги, прекрасного самопочуття, відмінного настрою, чудової погоди, веселих супутників, цікавих подій в дорозі. Нехай поїздка вдасться на славу, хай душа твоя буде абсолютно всім задоволена!

Нехай благополучний результат твоєї поїздки не залежить від випадковостей.

Хай майбутня дорога подарує вам лише позитивні враження. Нехай поруч з вами опиняться ввічливі і веселі попутники, які позбавлять від дорожньої нудьги, а пейзажі за вікном будуть яскравими і захоплюючими, немов картини талановитих художників.

Нехай дорога підносить лише приємні сюрпризи.

Дістатися тобі – без пригод.

Нехай моє смс тобі вказує правильний шлях і відганяє в дорозі всі тривоги!

Хай посадка пройде майже непомітно і без хвилювань, а рейс буде стрімко швидким!

Нехай всі надії виправдаються.