Найкращі компліменти чоловікові

Підготували для вас шикарні найкращі компліменти чоловікові

Колекція компліментів чоловікові в прозі, українською мовою

Коханий, ти даруєш мені тепло, ласку, ніжність і тепло. Тільки з тобою, я відчуваю себе найщасливішою, тільки тс тобою хочу бути завжди разом. Ти дуже надійний, чуйний і уважний, я завжди з нетерпінням вважаю хвилинки, коли ми з тобою в розлуці. Ти моя друга половинка, моя доля, мій принц на білому коні, про який можна тільки мріяти. Я люблю твої очі і голос, твій дзвінкий веселий сміх, твої пристрасні поцілунки. Я вдячна Богу, що він подарував мені тебе, мій кошеня.

Ти такий принциповий, чесний і справедливий на роботі. Це заслуговує поваги.

Всі найкращі якості людини – в тобі, мій улюблений. Я дуже щаслива, що ми з тобою разом. Ти моя надія і опора, ти мій светі у віконці, ти сонечко, дає тепло. Ти гідний всіх компліментів і захоплень. Я вдячна долі за такий королівський подарунок. Коли ти поруч, весь світ здається в яскравому світлі. А коли ми в розлуці – навіть самий сонячний день, здається похмурим і сірим. Я хочу, щоб ти був найщасливішою людиною на землі, і зроблю все для цього. Люблю тебе, мій єдиний.

Всі твої зовнішні риси і внутрішні якості – всі вони сплелися в ідеальному поєднанні.

Мені пощастило мати справу з хлопцем, який знає як поводитися з дівчиною.

Коли дивлюся в твої очі, то бачу в них чудові переливи фарб!

Ви чудовий друг, прекрасний товариш, чудова людина і просто разюче чудовий чоловік!

Я дещо забула надіти … Давай перевіримо що саме?

Як зараз, пам’ятаю твій пронизливий, палючий погляд… той момент, коли ми побачили одне одного вперше. Я була збентежена, не готова бути поміченою. Від несподіванки я відвела очі… Через мить подивилася на тебе знову. Ти все дивився… на мене… крізь мене…

Якщо ти хочеш розбити моє серце – просто піди на роботу на цілий день. Перевірено – працює.

Мені подобаються твої маленькі знаки уваги, які показують величину твоєї турботи про мене.

Все-таки май совість! Не можна бути таким біса привабливим!

На всьому білому світі ти самий розуміючий чоловік.

Твої руки ваблять мене як магніт!

З тобою мені так добре і легко, так спокійно і надійно, від твоєї усмішки яскравіше світить сонце, від приємних слів – дзвінкіше співають птахи, перед твоєю упевненістю зникають хмари проблем і тіні сумнівів, ти все можеш, розумієш і вмієш, ти – найкращий, залишайся такою завжди, мій коханий!